Home / Kuriozitete / VIDEO/ Motori i avionit merr flakë, ja çfarë bëjnë pasagjerët

VIDEO/ Motori i avionit merr flakë, ja çfarë bëjnë pasagjerët

Këto pamje të tmerrshme tregojnë momentin kur pasagjerët fillojnë të bërtasin dhe luten pasi avioni i tyre mbushet me tym sepse motori ka marrë flakë në fluturim.

Udhëtarët në panik kishin dëgjuar erën e djegies rreth 20 minuta pas ngritjes kur edhe kishte filluar aeroplani të mbushet me tym.

Avioni mbante 53 pasagjerë, duke përfshirë një foshnje shtatë muajshe, raportojnë mediat angleze.

 

 

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *