Home / Lajme / Maqedoni / VIDEO/ Shikoni si bëhet kontrabandë nafte në mes të ditës

VIDEO/ Shikoni si bëhet kontrabandë nafte në mes të ditës

Kontrabandë në mes të ditës, malli i akcizës që hidhet në treg. Boti me naftë bruto pa dokumente i vjedhur nga AlbPetrol del dhe shitet në treg.

Kjo video është dhënë si kronikë edhe nga Ora News…

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *