Home / Lajme / Rajon / VIDEO spektakolare/ Asnjë shoferi bllokuar nuk i bie borisë

VIDEO spektakolare/ Asnjë shoferi bllokuar nuk i bie borisë

Sensibilizimi dhe mirëkuptimi që shoferet e bllokuar ne trafik, me protestuesit duket te jete i paprecedentë.

Edhe nga videot që vijnë në redaksinë e SYRI.net por edhe nga pamjet e transmetimeve live ne ekranet e televizioneve, nuk degjohet asnjë bori makine apo përplasje mes protestuesve dhe qytetareve të bllokuar nga protesta.

Përplasje kjo që do te ndodhte sipas Edi Rames dhe Erion Braces.

 

Lexo edhe:

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *