Home / Showbiz / Video/Kërcimi i çiftit, që çmendi jurinë

Video/Kërcimi i çiftit, që çmendi jurinë

Juria e spektaklit të njohur “Italia’s Got Talent” duket se është suprizuar nga kërcimi i këtij çifti dhe veçanërisht nga lëvizjet e vajzës që ka një elasticitet për t’u vlerësuar. Në videon që tashmë prej kohësh ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, shihen fytyrat shprehëse të anëtarëve të jurisë, te surprizuar nga kërcimi i Andreas dhe Silvias.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *