Home / Lajme / Maqedoni / Vidhet revolja nga një banesë në Shkup

Vidhet revolja nga një banesë në Shkup

Kryerës i panjohur gjatë vikendit ka vjedhur një revole “HC” dhe një krehër të zbrazët për plumba nga një banesë në rrugën “Zhil Vern” në Shkup.

Siç njoftoi MPB, dje në 18:35 V.P. nga Shkupi ka paraqitur në stacionin policor në Kisella Voda se më 15 apo 16 prill kryerës i panjohur ka hyrë në shtëpinë e tij dhe ka vjedhur revolen dhe krehrin e zbrazët.

Policia po ndërmerr masa për zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *