Home / Lajme / Kronika e zezë / Vjedhje në një bastore në lagjen Shkup

Vjedhje në një bastore në lagjen Shkup

Një autor i panjohur i maskuar mbrëmë ka kryer vjedhje në rrugën “Boro Menkov” në lagjen Shkup Veri.

Sipas MPB-së, ngjarja ka ndodhur rreth orës 21.00 pasi autori, me kërcënim me pistoletë, nga të punësuarit ka marrë një shumë të pakonfirmuar parash nga qarkullimi ditor pas çka kishte ikur në drejtim të panjohur.

Merren masa për gjetjen e tij dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *