Home / Showbiz / Vjollca Haxhiu tregon se a është në lidhje dashurie (VIDEO)

Vjollca Haxhiu tregon se a është në lidhje dashurie (VIDEO)

Vjollca Haxhiu është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.
Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera Vjollca ka treguar se a është në lidhje dashurie.

Për ta kuptuar këtë, klikoni në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *