Home / Lajme / Kronika e zezë / Vozitësi i një automjeti ushtarak e humbi jetën në një fatkeqësi komuniakcioni në Athinë

Vozitësi i një automjeti ushtarak e humbi jetën në një fatkeqësi komuniakcioni në Athinë

Policia greke e komunikacionit po i heton shkaqet të cilat shkaktuan fatkeqësinë fatale të komunikacionit në autostradën Athinë – Lamia, në të cilën sot në mëngjes e humbi jetën një person.

Automjeti ushtarak, nga shkaqe deri më tani të panjohura, ka dalë nga rruga në afërsi të vendit Malakasa dhe ka goditur rrethojën mbrojtëse.

Në fatkeqësi jetën e humbi vozitësi, ndërsa bashkëudhëtari i tij është lënduar.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *