Home / Lajme / Kronika e zezë / Vrasje e dyfishtë në Durrës/ I riu vret me armë zjarri gjyshen më pas vetëvritet

Vrasje e dyfishtë në Durrës/ I riu vret me armë zjarri gjyshen më pas vetëvritet

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit.

Mësohet se një i ri ka vrarë me armë zjarri gjyshen e tij dhe më pas është vetëvrarë. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash pranë muzeut të dëshmorëve

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *