Home / Lajme / Rajon / Wow! Ja çfarë dhurate gjen në shtrat vajza e Lutfi Hazirit (Foto)

Wow! Ja çfarë dhurate gjen në shtrat vajza e Lutfi Hazirit (Foto)

Vajza e kryetarit të Gjilanit, Kënga Haziri shumë shpesh ka qenë lajm në mediet rozë për bukurinë e saj.
Kënga së fundmi ka marrë një dhuratë të bukur, transmeton Gazeta Express.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet se dhuratë ka pranuar një trëndafil të cilin e ka të vendosur në shtrat.

Mirëpo, ajo nuk ka treguar se nga kush e ka dhuratën.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *