Home / Lajme / Rajon / “Xhoana ka ëndrra!” Sot ka nevojë për ndihmën e të GJITHËVE, i duhet transplant i mushkërive

“Xhoana ka ëndrra!” Sot ka nevojë për ndihmën e të GJITHËVE, i duhet transplant i mushkërive

Xhoana ka lindur me një sëmundje të rëndë dhe kurimi i saj nuk është i mundur në Shqipëri.

Edhe shkolla të tjera të Prrenjasit e Librazhdit kanë kontribuar sa kanë mundur për Xhoanën, por 18-vjeçarja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve, ndaj prindërit e saj, edhe pse deri tani të rezervuar, kanë marrë vendimin e vështirë për ta bërë publike sëmundjen e së bijës./T.CH/

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *