Home / Lajme / Kronika e zezë / Ylli i futbollit amerikan mbyt vajzën e tij 3-vjeçare

Ylli i futbollit amerikan mbyt vajzën e tij 3-vjeçare

Një ngjarje tragjike dhe aksidentale ka ndodhur në SHBA. Një ish-futbollisht ka aksidentuar me pasojë vdekjen vajzën e tij vetëm 3 vjeçare.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur ndërkohë që ai po parkonte makinën e tij.

Todd Heap, ish-lojtar i Baltimore Ravens, ishte duke lëvizur kamionin në rrugicën përballë shtëpisë në Feniks, ditën e së premtes.

Menjëherë pas aksidentit, prindërit e 3-vjeçares telefonuan shërbimin e urgjencës, por, dhe pse fëmija u dërgua me urgjencë në spital, ajo nuk arriti të mbijetonte për shkak të goditjeve të rënda që kishte marrë.

Lexo edhe  Jep dorëheqje Adem Grabovci

Autoritetet policore, që ende po investigojnë tragjedinë, kanë zbuluar se nuk ai arriti të vinte re vajzën që po qëndronte në pjesën e pasme të makinës.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *