Home / Kryesoret / Zaev e shet Porshen 150 mijë euro?! (FOTO)

Zaev e shet Porshen 150 mijë euro?! (FOTO)

Mediat pro-VMRO-iste kane shkruar se gjate javes se kaluar kreu i LSDM, Zoran Zaev e ka shitur makinen e tij luksoze Porshe Panamera 4c, qe ka nje vlere prej 150 mije euro.

Sipas portaleve ajo i eshte shitur nje biznesmeni grek. Kjo sic shkruhet eshte bere pas hetimeve te filluara ndaj liderit socialdemokrat, per dyshime ne biznesin e tij dhe perfitimeve shumemilioneshe.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *