Home / Lajme / Maqedoni / Zaev i çon selam Çavkovit, ik sa më larg

Zaev i çon selam Çavkovit, ik sa më larg

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev është pyetur nga gazetarët edhe lidhur me deklaratën e ministrit Agim Nuhiu për sjelljen e Çavkovit dhe për dorëheqjen që paralajmëroi nga posti i ministrit,

“Ajo që tha ministri Nuhiu nuk don më tepër koment. Kurse Çavkov të japë menjëherë dorëheqje dhe të ikë sa më larg”, tha Zaev.

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *