Home / Kryesoret / Zaev nuk përjashton mundësinë që sot të zgjedhet kryetari i Kuvendit. Dëgjojeni! (Video)

Zaev nuk përjashton mundësinë që sot të zgjedhet kryetari i Kuvendit. Dëgjojeni! (Video)

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev tha se shumica e re parlamentare mjaft ka pritur dhe se do ta marrë përgjegjësinë për zgjedhjen e kryetarit të Kuvendit.

I pyetur nga gazetarët nëse sot mund të zgjedhjet kryetari i Kuvendit, Zaev tha se të gjitha opsionet janë të hapura.

Këtë pjesë të përgjigjes së Zaevit mund ta dëgjoni nga minuta 27 deri në minutën 29.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *