Home / Kryesoret / Zaev: Takim liderësh do të mbajmë në spital tek Ziadin Sela

Zaev: Takim liderësh do të mbajmë në spital tek Ziadin Sela

Gjatë konferencës për shtyp lideri i LSDM-së, nga shumë pyetje të parashtruara nga gazetarët për takimin e liderëve të thirur nga Ivanovi, ai u përgjigj shkurt:

“Ku të takohemi, në qendrën klinike, aty ku po pushon dhe mjekohet Ziadin Sela dhe shumë deputet të tjerë, nuk pranojmë”, tha Zaev

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *