Home / Showbiz / Zaimina: Ky është bashkëpunimi që më rriti famën në Kosovë (Video)

Zaimina: Ky është bashkëpunimi që më rriti famën në Kosovë (Video)

Këngëtarja Zaimina Vasjari ishte e ftuar të premtën në emisionin Mirage.

Ajo foli për karrierën e saj në muzikë, jetën private si dhe biznesin që tashmë e drejton.

Ndër të tjera, Zaimina foli edhe për bashkëpunimin që i rriti famën në Kosovë.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe mësoni se për cilin bashkëpunim flet Zaimina.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *