Home / Showbiz / Zaimina Vasjari shtatzënë? Poston foton dhe e fshin direkt (FOTO)

Zaimina Vasjari shtatzënë? Poston foton dhe e fshin direkt (FOTO)

Një fotografi e publikuar sot në mëngjes në “Instastory”, ka ngjallur dyshime se Zaimina Vasjari mund të jetë shtatzënë.

Në foto shfaqej personazhi i filmit vizatimor, Pokahontas, duke mbajtur barkun e rrumbullakët me dorë. Sipër fotos shkruhej “hmm…” si një shenjë dyshimi ose pikëpyetje nga ana e Zaiminës.

Por bukuroshja u pendua shumë shpejt dhe e fshiu menjëherë foton që ngrinte dyshimet se mund të ishte shtatzënë.

Nuk dihet nëse këto dyshime janë të vërteta dhe nëse Zaimina është shtatzënë, megjithatë nëse do të ishte e vërtetë, do të ishte një lajm shumë i bukur.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *