Home / Showbiz / Zanfina po kthehet! Ja lëvizja e saj e re… (Foto)

Zanfina po kthehet! Ja lëvizja e saj e re… (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismaili që pas këngës së saj “M”, të cilën ia dedikoi nënës së saj të ndjerë Monës, nuk ka lansuar më këngë të reja, shkruan “Kosovarja”.

 

U prit nga fansat e saj që do të sjell ndonjë këngë të re vitin që lamë pas, por ajo vendosi që të pauzoj, madje as nëpër programet e vitit të ri Zanfina nuk u shfaq.

Ndërsa sonte, ajo na tregon se është duke përgatit diçka të re.

Përmes një fotografie që e ka nda me ndjekësit e saj në instastory, shihet se Zanfina është në studio, ku këtë foto ajo e shoqëron me fjalën “Studio”, dhe len të kuptojmë se është duke regjistruar ndonjë këngë të re./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *