Home / Kryesoret / Zbardhen bisedat e huliganëve: Pse s’na sollët kokat e deputetëve (Video)

Zbardhen bisedat e huliganëve: Pse s’na sollët kokat e deputetëve (Video)

Të tjera video të publikuara në media tregojnë dhunën barbare të ushtruar dy ditë më parë në Kuvendin e Maqedonisë

Pritje me brohoritje e personave të maskuar që rrahën brutalisht deputetët e LSDM dhe kreun e LR-PDSH, Ziadin Sela.  Njëri nga përkrahësit e tyre i bëri thirrje huliganëve që përse nuk sollën kokat e tyre, duke mos precizuar se për kë e kishte

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *