Home / Lajme / Kronika e zezë / Zbardhet rahja që ndodhi në një burketore në Tetovë -(VIDEO)

Zbardhet rahja që ndodhi në një burketore në Tetovë -(VIDEO)

Sektori për Punë të Brendëshme në Tetovë, ka ngritur padi penale kundër A.K 26 vjeçarë për shkak të dyshimeve se ka kryer vepër penale “dhunë”. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur më 29 dhjetor të vitit të kaluar, kur R.A 36 vjeçar nga Pallçishti i poshtëm së bashku me Z.S dhe A.A kanë hyrë brenda një burektore në rrugën e Ilindenit, ku ka qenë edhe 26 vjeçari. Pas një kohe të shkurtër, ka ndodhur një zënkë mes personave në fjalë dhe A.K në burrektore ka gjetur një shkop për sepatë dhe fizikisht ka sulmuar personat duke u shkaktuar lëndime. 26 vjeçari më tej është penguar nga ana e personave të punësuar në sigurim ndërsa njëri prej personave është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

”Lëvizja Besa do ta ketë anëtarin e saj në KSHZ”

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli për Makfaks ka deklaruar se partia në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *