Home / Showbiz / Zbulohet arsyeja, ja pse nuk flasin kunatat mes vete (Foto)

Zbulohet arsyeja, ja pse nuk flasin kunatat mes vete (Foto)

Ka disa javë që “Kosovarja” ka deklaruar se mardhënia mes Tunes dhe Nores ka pësuar krisje.
Dy këngëtaret dikur ishin shoqe, e sot janë edhe kunata, por pavarësisht kësaj raporti mes tyre nuk është më i miri i mundshëm, shkruan “Kosovarja”.

Në të vërtet, Nora nuk është nga ato femra që reagojnë për çdo gjë e që dinë të jenë edhe histerike. Ajo edhe pse nënë, mbetet edhe më tej e brishtë, ndërkohë që Tuna është si vullkan, gjithherë shpërthyese. Dy këngëtare, dy kunata, dy natyra të ndryshme, që është e çuditshme se si një herë e një kohë ato edhe flinin tek njëra tjetra

Na ishte një herë e një kohë, pasi sot, ani pse familjare, ato i kanë ndarë rrugët e tyre për arsye që mbeten ende enigmë

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *