Home / Sport / Zbulohet se çfarë i tha Ronaldo Lewandowskit pas ndeshjes

Zbulohet se çfarë i tha Ronaldo Lewandowskit pas ndeshjes

Pas ndeshjes Real Madrid – Bayern Munich në Ligën e Kampionëve Cristiano Ronaldo dhe Robert Lewandowski biseduan shkurt mes vete

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, i ka bërë thirrje sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski t’i bashkohet atij në Santiago Bernabeu.

E përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se njësoj sikurse Ronaldo, edhe mbrojtësi Sergio Ramos e ka ftuar polakun të nënshkruajë me “Los Blancos”.

Lewandowski tashmë një kohë të gjatë është objektiv i presidentit të Los Blancos, Florentino Perez.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *