Home / Kryesoret / Zëdhënësi i Lr-Pdsh-së Flakron Bexheti nuk ka informacione se ku gjendet Ziadin Sela, gazetari thot që është në gjendje stabile

Zëdhënësi i Lr-Pdsh-së Flakron Bexheti nuk ka informacione se ku gjendet Ziadin Sela, gazetari thot që është në gjendje stabile

Zëdhënësi i Lr-Pdsh-së Flakron Bexheti para pak çastesh tregoi që nuk e dinë se ku gjendet kryetari i tyre Ziadin Sela, kemi kërkuar informacione nga spitali klinik i Shkupit po nuk kemi informacion që Ziadin Sela është sjellur në spital.

Para disa minutave një gazetar informon në rrjetin social facebook që gjendja e Ziadin Selës është stabile dhe nuk është se si flitet nëpër media./Tv Koha

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *