Home / Kryesoret / Zekiri: njëherë ti regjistrojmë kriminelët, pastaj…

Zekiri: njëherë ti regjistrojmë kriminelët, pastaj…

Sëpari ta bëjmë regjistrimin e kriminelëve, të de kriminalizohemi!!!

VMRO po kishte kapacitete deri më tani do të realizonte regjistrimin, 10 vite ishin në pushtet.

Qeveria e re, në krye me Zoran Zaevin do të krijoj kushte për Jetë në Maqedoni dhe gjithsesi edhe kushte për regjistrim, mos keni dertë!!!

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *