Home / Lajme / Kronika e zezë / Zhduket një vajzë në Rahovec

Zhduket një vajzë në Rahovec

Policia e Kosovës përmes një raporti ditor ka treguar se në Rahovec është zhdukur një vajzë

Me datë 31.03.2017 ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se me date 29.03.2017 vajza e tij viktima femër K-Shqiptare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *