Home / Lajme / Kronika e zezë / Zhduket një vajzë

Zhduket një vajzë

Një person i gjinisë femërore është zhdukur në Mitrovicë.

Rastin për zhdukjen e vajzës e ka paraqitur në polici babai i saj. Ai ka njoftuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend-ndodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar.

Gjithashtu lexo

ISIS paralajmëron sulme në Itali – (VIDEO)

Spanja i kujtoi 14 viktimat e sulmeve të Katalunjës me një meshë të posaçme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *