Home / Kryesoret / Ziadin Sela transferohet në Spitalin e Tetovës

Ziadin Sela transferohet në Spitalin e Tetovës

Lideri i LR-PDSH-së Ziadin Sela pas qlndrimit në Spitalin e Shkupit sot rreth orës 10:30 është transferuar në Spitalin Klinik të Tetovës.

Pas arritjes së tij në spitalin e Tetovës në fillim ka bërë disa inçizime e më pastaj është shtrirë në dhomë ku vazhdon të kujdeset nga mjekët specialist.

Drejtori i Spitalit të Tetvës Florin Besimi tha se Ziadin Sela do të qëndrojë disa ditë, do të jetë në kujdesin e mjekëve sepcialist ku edhe kushtet janë më të mira dhe ka hapsirë më të madhe.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *