Home / Kryesoret / Zidane: Ja çfarë do të bëjë Ronaldo në El Clasico

Zidane: Ja çfarë do të bëjë Ronaldo në El Clasico

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka paralajmëruar se Cristiano Ronaldo do ta bëjë një ndeshje të madhe ndaj Barcelonës.

“Ronalso? Fizikisht dhe mentalisht është i gatshëm për të bërë një lojë e madhe, si gjithë të tjerët. Ne gjithmonë flasim për Cristianon në ngjarje të mëdha”, ka deklaruar Zidane në konferencën për media.

“Ai gjithmonë ka treguar vetën si të martën ndaj Bayernit dhe ndoshta edhe nesër do të tregojnë të njëjtën formë. Kjo është një lojë e madhe futbolli, unë nuk do të jemi aktori kryesor, unë do të jem vetëm një spektator”, ka theksuar ai.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *