Home / Sport / Zidane “nervozohet” me Balen, ja çfarë thotë për lëndimet

Zidane “nervozohet” me Balen, ja çfarë thotë për lëndimet

Zinedine Zidane nuk është aspak i kënaqur me lëndimet e Gareth Bale.

Trajneri i Real Madridit tha që uellsiani ka gjithmonë “një lëndim tjetër”.
“Kur ktheheni nga një lëndim i gjatë dhe mendohet se jeni mirë, atëherë del gjithmonë një lëndim tjetër”, deklaroi Zidane, përcjellë “Lajmi.net”.

“Gjithsesi, Bale është mërzitur shumë. Ai më ka thënë që është 100% i gatshëm, por gjëra të tilla s’mund të shmangen”, shtoi Zizou.

Kujtojmë që Bale u zëvendësua në pjesën e parë të El Clasicos.

Ai nuk startoi as ndaj Bayernit të Munichut në ndeshjen e kthimit në Madrid. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *