Home / Sport / Zidane: Nuk kemi frikë nga Bayerni

Zidane: Nuk kemi frikë nga Bayerni

Zinedine Zidane ka thënë se është shumë i qetë para ndeshjes ndaj Bayern Munichut

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk është shumë i shqetësuar që do të luajnë ndaj Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve.

Ai tha se i pëlqejnë këto ndeshje dhe beson se skuadra e tij është më e mirë se sa në vitin 2014.

“Unë jam shumë i qetë, sepse i shijoj këto ndeshje. Besoj se jemi më të mirë se sa në vitin 2014 dhe nuk kemi frikë nga askush”, tha Zidane gjatë konferencës për media.

Kujtojmë se ndeshja ndërmjet Bayernit dhe Realit zhvillohet nesër (e mërkurë) nga ora 20:45.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *