Home / Lajme / Kronika e zezë / Zjarr në Karadak të Shkupit

Zjarr në Karadak të Shkupit

Pasdite në Karadak të Shkupit ka shpërthyer një zjarr, i cili ka kapluar sipërfaqe më të mëdha të barit të thatë.

Nga Brigada zjarrfikëse në Shkup informojnë se ekipet janë në terren dhe intervenojnë në shuarjen e zjarrit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *