Home / Lajme / Kronika e zezë / Zjarr në Shuto Orizare, dy shtëpi tërësisht janë djegur

Zjarr në Shuto Orizare, dy shtëpi tërësisht janë djegur

Tërësisht janë djegur dy shtëpi në lagjen Shuto Orizare të Shkupit, ndërsa dy pjesërisht, pasi mbrëmë ka shpërthyer zjarr nga deri tani shkaqe të panjohura.

Sipas MPB-së, nuk ka të lënduar, ndërsa zjarri ende nuk është lokalizuar.

Shtëpitë e përfshira në flakë janë në pronësi i M.I. (49) dhe M.GJ., ndërsa pjesërisht janë përfshirë në flakë të A.S. (58) dhe F.T. (52).

Gjithashtu lexo

Bogovinë, vidhet stoli ari me vlerë 36.000 euro

Vjedhje e rëndë prej 2.250.000 denarë ka ndodhur dje në fshatin e Tetovës në Bogovinë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *