Home / Kryesoret / Zjarri përfshinë disa baraka në lagjen Karposh 3 të Shkupit (Video)

Zjarri përfshinë disa baraka në lagjen Karposh 3 të Shkupit (Video)

Në lagjen Karposh 3 të Shkupit ka shpërthyer një zjarr i fuqishëm, nga ku dalin flakë dhe tym i dendur,

Telegrafistat nga Shkupi bëjnë të ditur se nga flakët mund të jenë përfshirë disa baraka. Detaje të reja do të jepen pasi të sigurohen të dhëna të sakta rreth shkaqeve që kanë çuar në shpërthimin e zjarrit./Telegrafi/

*Foto Ilustrim

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti apel Maqedonisë: Përforconi luftën kundër terrorizmit

“Për shkak të trysnisë ushtarake të të ashtuquajturit Shteti Islam, në vitin 2016 Evropa ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *