Home / Kryesoret / Zvicër, vajzën e re nga Kumanova e gjen vdekja në gjumë (FOTO)

Zvicër, vajzën e re nga Kumanova e gjen vdekja në gjumë (FOTO)

Sot me 15.04.2017 ka ndërruar jetë studentja nga Kumanova Blondina Zimberi (25).

Vdekja tragjike vajzën e re e ka gjetur në gjumë, në  banesën e saj në Zvicër, ku po qëndronte për punë sezonale.

Pjesëtarë dhe miq të familjes thonë për agjencinë e lajmeve INA se, Blondina nuk ka shfaqur më parë probleme shëndetësore.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *