Home / Sport / Zyrtare: Insigne rinovon me Napolin

Zyrtare: Insigne rinovon me Napolin

Lorenzo Insigne u ka dhënë fund spekulimeve për kalim në Ligën Premier.

Lojtari ka nënshkruar me skuadrën nga Serie A një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2022.

Insigne ka 14 gola dhe 7 asiste për Napolin këtë edicion në Serie A.

Ai është kërkuar nga Liverpooli dhe një sërë skuadrash tjera evropiane.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *