Home / Kuriozitete / 13 vjeçari i kërkon rritje rroge, por ajo që bën gruaja është e tmerrshme

13 vjeçari i kërkon rritje rroge, por ajo që bën gruaja është e tmerrshme

Një djalë 13-vjeçar në Pakistan kërkoi nga punëdhënësja një rritje rroge, por veç refuzimit, ajo i preu atij dorën në formë ndëshkimi.

Muhammad Irfan kujdesej për dhitë në fshatin Wahiwala, por për shkak të varfërisë, ai i kërkoi punëdhënëses së tij ta paguante më tepër, ose përndryshe nuk do të kujdesej më për to.

Por, punëdhënësja nuk e priti mirë kërkesën dhe për ta ndëshkuar, i preu dorën 13-vjeçarit.

Pavarësisht denoncimit në polici nga prindërit e djalit, gruaja nuk është arrestuar, pasi ajo konsiderohet si një person me influencë në zonë.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *