Home / Lajme / Botë / 13 Vjeçari kërkon rritje rroge por i ndodhë më e keqja (VIDEO)

13 Vjeçari kërkon rritje rroge por i ndodhë më e keqja (VIDEO)

Një djalë 13-vjeçar në Pakistan kërkoi nga punëdhënësja një rritje rroge, por veç refuzimit, ajo i preu atij dorën në formë ndëshkimi.

Muhammad Irfan kujdesej për dhitë në fshatin Wahiwala, por për shkak të varfërisë, ai i kërkoi punëdhënëses së tij ta paguante më tepër, ose përndryshe nuk do të kujdesej më për to.

Por, punëdhënësja nuk e priti mirë kërkesën dhe për ta ndëshkuar, i preu dorën 13-vjeçarit.

Pavarësisht denoncimit në polici nga prindërit e djalit, gruaja nuk është arrestuar, pasi ajo konsiderohet si një person me influencë në zonë

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *