Home / Lajme / Kronika e zezë / 21-vjeçari ka humbur prej 2 javësh, familja: Na ndihmoni t’a gjejmë

21-vjeçari ka humbur prej 2 javësh, familja: Na ndihmoni t’a gjejmë

Djali që shikoni në foto quhet Eniel Dokaj dhe ka gjysmë muaji që është larguar nga shtëpia në drejtim të paditur.

Familja e tij e shqetësuar ka denoncuar në polici por akoma nuk ka ansjë përgjigje se ku mund të gjendet djali i tyre.

Të dëshpëruar për një përgjigje, familja e Eniel Dokaj kërkon ndihmë për gjetjen e tij.

Ai është larguar nga shtëpia në datën 6 maj, pasi kishte shkuar për vizitë tek mamaja e tij në qytetin e Sarandës, shkruan JOQ.

Personi që po dërgoj në foto është nipi im, është larguar nga shtëpia më datën 6 maj, ishte në Sarandë te mamaja dhe ka ikur në drejtim të paditur.

Është 21 vjeç dhe jetonte në Kremenar të Mallakastrës”, -shkruan halla e tij.

Nëse dikush e ka parë Enielin është i lutur të na kontaktojë pranë redaksisë sonë.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *