Home / Showbiz / 5-vjeçarja Harper në gjurmët e nënës së saj Victoria Beckham

5-vjeçarja Harper në gjurmët e nënës së saj Victoria Beckham

Vetëm 5 vjeç dhe Harper është në gjurmët e nënës së saj Victoria Beckham.

Stilistja e famshme e ka regjistruar atë në shkollën me të mirë të arteve që ta mësojë të bëhet një yll.

Harper është në shkollën ‘Italia Conti Academy of Theatre Arts’ dhe prindërit e saj David dhe Victoria paguajnë 102 puund në orë që ajo të mësoj të kërcejë dhe këndojë.

“Asaj i pëlqen të vijë në klasë dhe ka një potencial shumë të madh,”– ka thënë një burim për The Sun.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *