Home / Lajme / Kronika e zezë / Sulmohet fizikish një i ri në Tetovë

Sulmohet fizikish një i ri në Tetovë

Një person nga fshati tearcë ka qenë cak i sulmit fizik në Tetovë, njoftojnë nga SPB e Tetovës,

“Dje rreth orës rreth 18.30 në Qendrën Sportive në Tetovë, derisa P.N. (26) nga fshati Tearcës, i rrethinës sëTetovës ishte duke i zbavitur është në një nga aparatet elektronike, i është afruar një person i panjohur i gjinisë femërore dhe e ka pyetur se a mund të të godasë edhe ajo në aparatin elekrtonik. P.N. dhe e ka lejuar që të bejë një gjë të tillë, pas së cilës e njëjta me telefon ka thirrur vëllaun e saj.Në atë moment evijnë dy persona të panjohur, të cilët pa shkak dhe arsye kanë dashur që ta sulmojnë fizikisht, deris njëri prej tyre ka nxjerrë dhe thikë, ku P.N. i frikësuar ka filluar që të ik, por para Pallatit të Kulturës në Tetovë është kapur nga ndjeksit të cilët e kanë sulmuar me grushe në fytyrë dhe kokë.P.N. i është dhënë ndihna e parë në Qendrën Klinike në Tetovë dhe është lëshuar për kurim në shtëpi, njoftojnë nga SPB-ja e Tetovës.

Nga SPB-ja në Tetovë thonë se janë duke u marrë masat për zbardhjen e plotë të rastit.Transmeton Gazeta Express.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *