Home / Sport / A do të ishte Cristiano Ronaldo lojtari më i mirë në Botë nëse nuk do të luante tek Reali?

A do të ishte Cristiano Ronaldo lojtari më i mirë në Botë nëse nuk do të luante tek Reali?

Ish trajneri i Francës, Raymond Domenech ka lavdëruar yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo edhe pse e pranon se është fans i Leo Messit.

 “Bota është e ndarë në ata që e pëlqejnë Ronaldon dhe të tjerët që e pëlqejnë Messin. Unë gjithnjë e kam pëlqyer Messin, sepse e dua më shumë Barcelonë se Realin”, tha fillimisht Domenech për O Jogo shkruan Express.

“Por, më duhet ta pranoj se Ronaldo do të ishte më i miri në botë edhe nëse nuk do të luante në Real Madrid”.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *