Home / Kuriozitete / A është ky aksidenti më i tmerrshëm që ndonjëherë keni parë? (Video)

A është ky aksidenti më i tmerrshëm që ndonjëherë keni parë? (Video)

videon e postuar më poshtë shfaqet momenti kur një kamion gjigant që po transportonte armaturë të çeliktë, humb kontrollin dhe rrokulliset në një autostradë në La Marquesa në Meksikë, transmeton Telegrafi. Si pasojë e këtij aksidenti të tmerrshëm janë lënduar shtatë persona, disa prej të cilëve ishin punëtor që po riparonin rrugët që ishin shkatërruar nga një aksident i mëparshëm. Pas këtij aksidenti është dashur të intervenojnë dhjetëra persona për t’i nxjerrë të plagosurit që ishin ngujuar nën armaturat e çelikta.

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *