Home / Lajme / Maqedoni / A i bënë presion VMRO-DPMNE-ja Goran Manojloski pas kërkimit falje ndaj Zijadin Selës?!

A i bënë presion VMRO-DPMNE-ja Goran Manojloski pas kërkimit falje ndaj Zijadin Selës?!

Ekipi i gazetarëve nga MakFaks e ka kontaktuar deputetin e VMRO-DPMNE-së, Goran Manojloski, për ta vërtetuar lajmin se e ka vizituar deputetin e LR PDSH-së Zijadin Sela dhe se i ka kërkuar falje.

Por, Goran Manojloski i frikësuar, si duket dhe me presion nga anëtarësia e VMRO-DPMNE-së është përgjigjur:” Nuk e di se me kë jam duke biseduar, secili mund të paraqitet në secilën mënyrë”, komentoi deputeti Manojloski.

Sipas faqes së Parlamentit, Goran Manojloski është doktor i mjekësisë, specialist internist, kardiolog.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *