Home / Kryesoret / A po përgatitet skenar i ri i përgjakshëm në Maqedoni?

A po përgatitet skenar i ri i përgjakshëm në Maqedoni?

Portali maqedonas dokaz.mk duke u thirrur në shkrime dhe komente të disa mediave pro – VMRO-së shkruan se “a po përgatitet skenar tjetër i përgjakshëm në Maqedoni”. Ky portal citon media që i fryejnë konfliktit dhe dhunës, ndërsa nuk mungojnë komentet se nuk do të lënë Maqedoni të shkatërrohet dhe të bie në duart e shqiptarëve, transmeton INA.

Dokaz.mk më tej nënvizon se kjo po ndodhë falë kryetarit të LSDM, Zoran Zaev, ndërsa nuk bëhet e ditur se çfarë do të ndodhë, përveç se shkrimi është tejet bombastik për tërheqjen e lexuesve përmes titullit./INA/

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *