Home / Showbiz / Adelina Ismaili problem me bashkëshortin për djalin e sapolindur

Adelina Ismaili problem me bashkëshortin për djalin e sapolindur

Këngëtarja Adelina Ismaili prej vitesh nuk e ka dëshirën ti kthehet muzikës dhe në intervistën e fundit ajo nuk ka dhënë ndonjë shpresë se do të rikthehet së shpejti,

Këngëtarja sapo është bërë nënë për herë të parë dhe entuziazmi për ardhjen e të birit është vërejtur që para se ai të dilte në këtë botë. Adelina ka thënë se prej tani ajo dhe bashkëshorti kanë probleme rreth të birit, pasi Vali që tash ka nisur të mendoj për kolegjet e universitetet ku do të studioj djali i tyre, ndërkaq ajo vetë ka dëshirë që ti lë gjërat të rrjedhin,

Epo, ky është entuziazëm i pastër.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *