Home / Showbiz / Adelina Tahiri publikon këngën e re, por pas lëvizjet përvëluese në klip e quajnë posrnostare (VIDEO)

Adelina Tahiri publikon këngën e re, por pas lëvizjet përvëluese në klip e quajnë posrnostare (VIDEO)

Këngëtarja Adelina Tahiri sapo e ka publikuar projektin më të ri muzikor. ‘Dale kadale’ mban titullin kënga për tekstin e së cilës është kujdesur  Petro Xhori

Kënga vjen edhe në anën vizuele dhe është punuar nga Max Produciton ndërsa muzika është realizuar nga Irkenc Hyka. Adelina vjen më seksi se kurrë më parë.

Menjëherë pas publikimit në Instagram ajo ka marrë kritika të ashpra për zhveshjen dhe lëvizjet e saj provokative ku e kanë quajtur ‘pornostare’.

Ka pasur edhe të atillë që ia kanë pëlqyer këngën por edhe disa i kanë thënë se kënga nuk u ka pëlqyer vetëm klipi.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *