Home / Showbiz / Aida karrierë ndërkombëtare, ja çfarë thotë ajo! (Video)

Aida karrierë ndërkombëtare, ja çfarë thotë ajo! (Video)

Aida Doçi aktualisht është tejet e diskutuar për një kontratë dhe bashkëpunime ndërkombëtare.

Më tepër rreth kësaj ajo ka treguar në Elite Show ku ka rrëfyer si ka nisur e gjitha kjo. Ishin produksioni i njohur ndërkombëtar ata që kërkuan Aidën për të bashkëpunuar.

Por si do të vijoj e gjitha kjo duke pasur parasysh zhanrin që këndon Doçi mund ta kuptoni në këtë video.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *