Home / Showbiz / Ajo mahniti të gjithë gjatë qëndrimit të saj për Festivalin e Filmit në Kanë

Ajo mahniti të gjithë gjatë qëndrimit të saj për Festivalin e Filmit në Kanë

Ajo ka mahnitur të gjithë gjatë qëndrimit të saj për Festivalin e Filmit në Kanë, me dukjet e saj përplot elegancë në Palais des Festivals.

E së fundmi Emily Ratajkowsi, 25 vjeçare, është shfaqur tërësisht e zhveshur për xhirimet e disa skenave të “Welcome Home on Sunday in Italy”.

Modelja dhe aktorja dukej mjaft e relaksuar në xhirimet e trilerit i cili tregon për historinë e një çifti që marrin me qera një apartament në Itali me qëllim që të rregullojnë marrëdhëniet e tyre në çift.

Very cheeky: Emily Ratajkowski, 25, swapped her designer threads for her birthday suit as she filmed scenes for her new flick Welcome Home on Sunday

New project: The model-turned-actress appeared at ease as she stripped off on set for the harrowing thriller which follows the story of a couple who rent a home in the Italian countryside as they attempt to repair their tattered relationship

 

Standing proud: The British-born star stood confidently nude while her gym-honed figure was on complete show

Walk this way: As she made her way to set, she draped another jacket over her for added comfort

Dressed to impress: Dressed in a thigh-grazing white sun dress, the film darling looked charming as she waited for their scene to be reset

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *