Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident, dy kosovarë përfundojnë në spitalin e Shkupit

Aksident, dy kosovarë përfundojnë në spitalin e Shkupit

Dy persona janë transferuar në Qendrën e emergjencës pas aksidentit që sot rreth ora 5 e 40 minuta në mëngjes ka ndodhur në udhëkryqin mes bulevardit “Kliment Ohridski” dhe rrugës “Dimitrija Çupovski” në qendër të Shkupit,

Nga MPB kanë thënë për Kurir se në aksident janë përplasur një furgon “Mercedes” me targa të Shkupit dhe një veturë “Volksvagen” me targa kosovare.

Sipas infromacioneve të para, dy personat e lënduar janë kosovarë, por ende nuk ka konfirmim të këtij informacioni. Më tepër detaje do të dihen pasi që policia të bëjë hetimet e nevojshme.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *